Minecraft Realms zdarma

Chcete si vyzkoušet prostředí hry Minecraft Realms úplně zdarma? Vstupte do našeho virtuálního světa a otestujte si toto zajímavé prostředí, které vám napoví, zda si máte vlastní server Minecraft Realms rovněž pořídit. Jak to udělat? Navštivte náš nový kanál na Youtube a zvolte Odebírat. V prostředí aplikace Xbox vyhledejte osobu PetrPikoraCom a zvolte Přidat přítele.

MÍSTO PRO PRÁCI
Internet může být divokým místem - ale v této bezpečné oblasti, kde se mohou k vašemu světu připojit pouze lidé, které pozvete, je nejbezpečnější způsob, kde hrát společně s přáteli! Vy a maximálně 10 přátel můžete hrát současně - a není zde žádný limit pro pozvánky. Jak přátelské!

HRAJTE SVOU CESTOU
Co děláte na vašem serveru, je pouze na vás! Vytvářejte masivní stroje, kolosální hrady nebo města na obloze. Chraňte své zdroje na přežití nebo dolujte hluboko skryté drahocenné poklady, které pomohou vašemu dobrodružství. Je to váš svět, takže jste šéfem.

VŽDY ONLINE
Jakmile jsou vaši přátelé ve vašem seznamu, každý z nich může přistupovat k vašemu světu kdykoli během dne, ať už jste online nebo ne. Realms je nejjednodušší způsob, jak hrát Minecraft s přáteli: stačí vytvořit říši a pozvat je ke společnému dobrodružství!

VAŠI PŘÁTELÉ HRAJÍ ZDARMA
Pouze majitel světa musí platit drobný poplatek - vaši přátelé mohou hrát zcela zdarma! Některé platformy nabízejí různé cenové úrovně a mají tak i lepší nabídky, pokud nastavíte opakované předplatné nebo budete nakupovat několik měsíců najednou. Vyberte svou platformu pro více informací!

Autor příspěvku: PetrPikora.com

PetrPikora.com
Chcete-li nás kontaktovat, využijte kontaktní formulář výše.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *